Aktuálne

 U NÁS SA MÔŽETE ZBAVIŤ PREBYTOČNÉHO ADRENALÍNU, AKO ČLEN NÁŠHO KLUBU ZDOKONALIŤ SA V JAZDECKEJ ZRUČNOSTI, V OVLÁDANÍ VOLANTU A V REFLEXE,  REAKCIE NA ŠMYK, PRÍJEMNE SA ZABAVIŤ, ZASÚŤAŽIŤ SI. VHODNÉ PRE FIREMNÉ EVENTY, SPOJENÉ SO ŠKOLENÍM A ZÁBAVOU PRI VÝBORNEJ MUZIKE, DRINKU A CHUTNÉHO OBČERSTVENIA Z NAŠEJ PIZZERIE.
 
Naše privátne parkovisko poskytuje 115 parkovacích boxov a 4 boxi pre autobus.
 
V spolupráci s firmou C&C Tech sme pre Vás ako našich nových členov klubu pripravili personalizované členské jazdecké licencie.  Pri prvej návšteve máte možnosť sa pred jazdou zaregistrovať do našej databázy, pričom registráciou a prevzatím licencie súhlasíte a potvrdzujete naše prevádzkové a bezpečnostné podmienky. Každý nový člen a jazdec, ktorý si licenciu zakúpi za symbolické 2,- EUR získa rýchlejšie vybavenie pri  kúpe lístka, ale navyše aj kompletný záznam svojej jazdeckej histórie s odoslaním na Váš email. Týmto krokom je každý zaregistrovaný automaticky v našom zľavňovacom programe a vernostnom systéme, kedy každá odjazdená jazda je hodnotená ziskom jedného bodu a po desiatich získaných bodoch na danej licencii bude jedna jazda-vždy tá jedenásta- zadarmo. Po zisku minimálne piatich bodov od posledných narodenín, pred ďalším dátumom  narodenín dostávate k dňu Vášho sviatku jazdu zdarma. Toto je možné vybrať 2 týždne pred sviatkom, alebo 2 týždne po sviatku narodenín.
 
V ponuke je aj možnosť zakúpiť darčekový poukaz. Treba prísť na prevádzku, zaregistrovať obdarovaného, predplatiť mu kredit a prebrať darovací poukaz.
 
Rezervácie prenájmu realizujeme na hodinovej báze, individuálne jazdy nerezervujeme. 
 
Pred vašou návštevou, alebo pre rezerváciu termínu, doporučujeme pozrieť v kolonke "Rezervácie" pomocou pripnutej farebnej legendy našu obsadenosť. 
 
Poskytujeme možnosti prenájmu celej prevádzky MOTOKÁROVEJ HALY MAX 60 INDOOR a OUTDOOR - uzavretá spoločnosť, na hodinovej báze. Rezerváciu môžete realizovať prostredníctvom mobilu na naše číslo, alebo náš email. Pri rezerváciach doporučujeme účastníkom  byť prítomný aspoň 10-15 minút pred svojou rezerváciou, aby včas začali s registráciami a s jazdením. V prípade omeškania nebude udelené žiadne predĺženie  rezervácie! 

Ak si vyberiete termín, predbežne vám ho môžeme bezplatne rezervovať.

Pre záväznú rezerváciu potrebujeme záväznú objednávku mailom, s fakturačnými údajmi najneskôr 3 dni pred termínom, potom bude vyznačená ako záväzná. 

 Rezervácie je možné platiť v hotovosti, alebo kartou u nás na prevádzke, je možné aj zložením na náš účet. Pri platbe na faktúru, ktorú zašleme po akcii, prosíme zrýchlenú realizáciu platby obratom, max. do 7 dní.​

Pokiaľ nebude predbežná rezervácia potvrdená platbou prípadne dojednaná platba na faktúru a nedodané fakturačné údaje do troch dní pred rezerváciovu, bude rezervácia zrušená v našej databáze.                   

V prenájme prevádzky MOTOKÁROVEJ HALY MAX 60  pre "INDOOR" s elektro motokárami, poskytujeme podľa počtu zúčastnených a dĺžky prenájmu, kompletný priestor podľa vašeho výberu, t.j. bar so sedením, alebo konferenčnú miestnosť" za sklom", kde je k dispozícii pre teambilding - školenie, sedenie pre 80 osôb, projektor s veľkým plátnom a wifi možnosťou pripojiť vlastný počítač pre prenos dát.

V prenájme prevádzky MOTOKÁROVEJ HALY MAX 60 pre "OUTDOOR" s benzínovými motokárami, ktoré sú odhlučnené tlmičom zvuku a s katalyzátorom, je ponuka prenájmu rovnaká ako pre "INDOOR", so sedením v konferenčnej časti a za prístupu verejnosti na jazdy v "INDOORE".  
 Máme aj 2 ks dvojsedadlové benzínové motokáry, vhodné na povozenie partnerov a kamarátov, detí, rodičov, dedkov a babky. Vhodné aj na výučbu jazdeckej zručnosti pri inštruktáži rodiča, alebo priateľa, prípadne nášho maršála. Nováčik sadne za volant a pedále, a inštruktor mu môže pomáhať správne točiť volantom a pribrzďovať predĺženým brzdovým pedálom. Vhodné aj na povozenie telesne postihnutých pre jedinečný zážitok.
Spustené len sezónne a mimo zlého počasia - od 13℃. 
 
Jazda maloletých do 15 r. je možná len v sprievode a so súhlasom zákonneho zástupcu. Deti od výšky 130 cm do výšky 150 cm je cena 1 jazdy 7,-EUR. Rýchlosť jazdy pre deti je na 1 až 2 stupni podľa zručnosti. Pri mimoriadnom talente so súhlasom rodiča a aj nášho traťového maršála môže byť zvýšený rýchlostný stupeň. 
 
Detské jazdy mimo rezervácii do 19.00. Po tomto čase možné jazdy detí len v prípade nevyťaženej prevádzky.
Jazda s deťmi na kolenách z bezpečnostných dôvodov je zakázaná.
 
Doporučujeme športové oblečenie, nie v saku a kravate, športovú obuv, nie vysoké opätky, nie  s dlhým šálom a nadrozmerné olečenie.

Cena individuálnej 1 jazdy je 8,- EUR na 3 rýchlostnom stupni. Po splnení časového limitu máte možnosť si zakúpiť rýchlu jazdu na maximálny výkon - 4 rýchlostný stupeň pre indoor a outdoor je cena plného výkonu 10,-EUR.

Dĺžka jazdy je 10 minút, pri čom meranie času jazdy je po prvom kole 8 minút a každé kolo. Po skončení meraného času dojazdíte kolo a po spomalení na bezpečnú rýchlosť idete do boxu.

 Prenájom kompletného priestoru s motokárami a uzavretá spoločnosť , 7 motokár na 1 hodinu cena 360,-EUR, 8 motokár 400,-EUR, 9 motokár 450,-Eur., 10 motokár 500,-EUR. V sobotu a nedeľu a sviatok prenájom motokár na 1 hodinu 550,-EUR. Sprístupnenie prevádzky pre účel inštalácie propagačného materiálu mimo pracovný čas účtujeme na 1 hodinu 35,-EUR. Poskytnutie nájmu mimo prevádzkové hodiny účtujeme k základnej sume 60,-EUR za 1hodinu.
Prenájom iba konferenčnej miestnosti pre účel školenia bez konzumácie 1 hodina 70,-EUR, alebo osláv nad 6 osôb, eventy, je cena s konzumáciou 1 hodina 100,-EUR.
 
K jazdám je zahrnuté zapožičanie ochranných integrálnych prilieb hlavy, predpisovej ochrany krku-"podkovička"
a ochrany rebier-"vesta".
 
Pri použití našich prilieb je povinná hygienická kukla, za cenu 2,-EUR, ktorá je po zakúpení každého majetkom. Je možné používať vlastnú integrálnu prilbu. Pred Vašou prvou jazdou je povinné zaškolenie od nášho maršála.
 
Smozrejmosťou je aj možnosť využitia občerstvenia s nášho baru a s našej PIZZERIE, tiež pri firemných teambildingoch cateringových služieb od nášho partnera a jeho širokého ponukového sortimentu. 
Tak ako všade inde nie je dovolené si priniesť a konzumovať vlastné nápoje a jedlá.
 
Kapacita baru je cca 300, 100 miest na sedenie, kde máme špeciálne nasvietenie baru s rôznymi programovaťeľnými svetelnými efektami, máme inštalovanú perfektnú "disco" muziku aj s bezšnúrovým profi-mikrofónom pre manažéra firemnej akcie, s možnosťou disko zábavy.
 
Uvedené ceny sú z DPH.
 
PRAJEME PRÍJEMNÚ ZÁBAVU - MAX60
Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb (viac informácií). Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Súhlasím