SKEN

phoneBratislava, Vajnorská 127/A phone+421 907 60 60 60

Aktuálne - sme oficiálne najväčší a najmodernejší motokárový areál s požičovňou pre verejnosť na Slovensku na ploche viac ako 17540m2!  Ponúkame maximálny komfort v Európskom a Svetovom merítku s krytou halou na ploche 5490m2 a vonkajšou dráhou na ploche 5950m2, s vlastnou parkovacou plochou a vlastnou prístupovou cestou pre návštevníkov o rozlohe 6 100m2.

Vstup do prevádzky je možný v zmysle vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky č.240 a COVID AUTOMAT-u.

Naše motokáry sú od lídra svetového trhu firmy Sodi a je ním stanovený limit váhy jazdca maximálne 130kg a výšky jazdca maximálne 190cm. 
U NÁS SA MÔŽETE ZBAVIŤ PREBYTOČNÉHO ADRENALÍNU, AKO ČLEN NÁŠHO KLUBU ZDOKONALIŤ SA V JAZDECKEJ ZRUČNOSTI, V OVLÁDANÍ VOLANTU A V REFLEXE,  REAKCIE NA ŠMYK, PRÍJEMNE SA ZABAVIŤ, ZASÚŤAŽIŤ SI. VHODNÉ PRE FIREMNÉ EVENTY, SPOJENÉ SO ŠKOLENÍM A ZÁBAVOU PRI VÝBORNEJ MUZIKE, DRINKU A CHUTNÉHO OBČERSTVENIA Z NÁŠHO BARU.
Naše privátne parkovisko poskytuje 115 parkovacích boxov a 4 boxi pre autobus.
V spolupráci s firmou C&C Tech sme pre Vás ako našich nových členov klubu pripravili personalizované členské jazdecké licencie.  Pri prvej návšteve máte možnosť sa pred jazdou zaregistrovať do našej databázy, pričom registráciou a prevzatím licencie súhlasíte a potvrdzujete naše prevádzkové a bezpečnostné podmienky. Každý nový člen a jazdec, ktorý si licenciu zakúpi za symbolické 2,- EUR získa rýchlejšie vybavenie pri  kúpe lístka, ale navyše aj kompletný záznam svojej jazdeckej histórie s odoslaním na Váš email. Týmto krokom je každý zaregistrovaný automaticky v našom zľavňovacom programe a vernostnom systéme, kedy každá odjazdená jazda je hodnotená ziskom jedného bodu a po desiatich získaných bodoch na danej licencii bude jedna jazda-vždy tá jedenásta- zadarmo. Po zisku minimálne piatich bodov od posledných narodenín, pred ďalším dátumom  narodenín dostávate k dňu Vášho sviatku jazdu zdarma. Toto je možné vybrať 2 týždne pred sviatkom, alebo 2 týždne po sviatku narodenín.
V ponuke je aj možnosť zakúpiť darčekový poukaz. Treba prísť na prevádzku, zaregistrovať obdarovaného, predplatiť mu kredit a prebrať darovací poukaz.
Rezervácie prenájmu realizujeme na hodinovej báze, individuálne jazdy nerezervujeme. 
Pred vašou návštevou, alebo pre rezerváciu termínu, doporučujeme pozrieť v kolonke "Rezervácie" pomocou zobrazenej farebnej legendy našu obsadenosť. 
 Poskytujeme možnosti prenájmu celej prevádzky MOTOKÁROVEJ HALY MAX 60 INDOOR a / alebo OUTDOOR - uzavretá spoločnosť, na hodinovej báze. Rezerváciu môžete realizovať zaslaním požiadavky ohľadne termínu a času na náš email - prosím neposielajte mail cez mobilný telefón, každý mail padá do spamu. Pri rezerváciach doporučujeme účastníkom  byť prítomný aspoň 10 minút pred svojou rezerváciou, aby včas začali s registráciami a s jazdením. V prípade omeškania nebude udelené žiadne predĺženie  rezervácie! 

Ak si vyberiete termín, predbežne vám ho môžeme bezplatne rezervovať.

Pre záväznú rezerváciu potrebujeme záväznú objednávku mailom, s fakturačnými údajmi najneskôr 3 dni pred termínom.

 Rezervácie je možné platiť v hotovosti, alebo kartou u nás na prevádzke, je možné aj zložením na náš účet, potom bude vyznačená ako záväzná. Pri platbe na faktúru, ktorú zašleme po akcii, prosíme zrýchlenú realizáciu platby obratom, max. do 7 dní.​

Pokiaľ nebude predbežná rezervácia potvrdená platbou prípadne dojednaná platba na faktúru a nedodané fakturačné údaje do troch dní pred rezerváciovu, bude rezervácia zrušená v našej databáze.                   

V prenájme prevádzky MOTOKÁROVEJ HALY MAX 60  pre "INDOOR" s elektro motokárami, poskytujeme podľa počtu zúčastnených a dĺžky prenájmu, kompletný priestor podľa vašeho výberu, t.j. bar so sedením, alebo konferenčnú miestnosť" za sklom", kde je k dispozícii pre teambilding - školenie, sedenie pre 80 osôb, projektor s veľkým plátnom a wifi s možnosťou pripojiť vlastný počítač pre prenos dát.

V prenájme prevádzky MOTOKÁROVEJ HALY MAX 60 pre "OUTDOOR" s benzínovými motokárami, ktoré sú odhlučnené tlmičom zvuku a s katalyzátorom, je ponuka prenájmu so sedením v konferenčnej časti a za prístupu verejnosti na jazdy v "INDOORE".  
 Máme aj 2 ks dvojsedadlové benzínové motokáry, vhodné na povozenie partnerov a kamarátov, detí, rodičov, dedkov a babky. Vhodné aj na výučbu jazdeckej zručnosti pri inštruktáži rodiča, alebo priateľa, prípadne nášho maršála. Nováčik sadne za volant a pedále, a inštruktor mu môže pomáhať správne točiť volantom a pribrzďovať predĺženým brzdovým pedálom. Vhodné aj na povozenie telesne postihnutých pre jedinečný zážitok.Cena jazdy dospelý + dieťa je 11,-EUR a dospelý + dospelý  13,-EUR.
 Prevádzka "OUTDOOR" je spustené len sezónne a mimo zlého počasia - od 13℃. 
 Deti do 15 r. môžu jazdiťod výšky 130cm, cena 1 jazdy 8,-EUR. Rýchlosť jazdy pre deti je na na 2 stupni + 30sekúnd kers, pri zlej zručnosti kers nedoporučujeme a môže byť jazda zmenená na 1stupeň. 
Pri mimoriadnom talente so súhlasom rodiča a nášho traťového maršála môže byť zvýšený rýchlostný stupeň, ak dieťa splní časový limit 43s.
Jazda s deťmi na kolenách z bezpečnostných dôvodov je zakázaná.
Doporučujeme športové oblečenie a športovú obuv. Na jazdu nebudú pripustené osoby v nadrozmernom oblečení, ako dlhý kabát, s dlhým šálom, v saku a kravate, s topánkami s vysokými opätkami, alebo v letných šlapkách, prípadne bez obuvi.

Cena individuálnej 1 jazdy dospelý v INDOORE je 10,- EUR na 3 rýchlostnom stupni + 30 sekúnd kers. Po splnení časového limitu 38,5 sek. máte možnosť si zakúpiť rýchlu jazdu na maximálny výkon - 4 rýchlostný stupeň pre indoor a outdoor je cena plného výkonu 13,-EUR.  Pri zlej zručnosti môže byť jazda z bezpečnostného dôvodu zmenená na nižší stupeň

Cena individuálnej 1 jazdy od 16 rokov v OUTDOORE je 13,- EUR pri výkone motoru 12ps a po splnení limitu v INDOORE 39 sekúnd. Pri zlej zručnosti môže byť jazda z bezpečnostného dôvodu zmenená na nižší stupeň.

Dĺžka jazdy je 10 minút, pri čom meranie času jazdy je po prvom kole 8 minút a každé kolo. Po skončení meraného času dojazdíte kolo a po spomalení na bezpečnú rýchlosť idete do boxu. Pri prenájme v INDOORE poskytujeme len základný výkon na 3 stupni.

 Prenájom kompletného priestoru v INDOORE s motokárami a uzavretá spoločnosť - 7 motokár na 1 hodinu cena 400,-EUR, 8 motokár 440,-EUR, 9 motokár 490,-Eur., 10 motokár 540,-EUR. V sobotu, nedeľu a sviatok prenájom bez obmedzenia počtu motokár, maximálne 10ks, na 1 hodinu 650,-EUR. 
 Prenájom kompletného priestoru v OUTDOORE s motokárami a uzavretá spoločnosť - 7 motokár na 1 hodinu cena 500,-EUR, 8 motokár 570,-EUR, 9 motokár 650,-Eur., 10 motokár 700,-EUR. V sobotu, nedeľu a sviatok prenájom bez obmedzenia počtu motokár, maximálne 10ks, na 1 hodinu 750,-EUR.
Sprístupnenie prevádzky pre účel inštalácie propagačného materiálu mimo pracovný čas účtujeme na 1 hodinu 35,-EUR. Poskytnutie nájmu mimo prevádzkové hodiny účtujeme k základnej sume 60,-EUR za 1hodinu.
Prenájom iba konferenčnej miestnosti pre účel školenia bez konzumácie 1 hodina 70,-EUR, alebo osláv nad 6 osôb, eventy, je cena s konzumáciou 1 hodina 100,-EUR.
Zrušenie rezervácie je možné 7 dní pred termínom. Pri zrušení rezervácie 3 dni pred termínom účtujeme 50% a v deň rezervácie 100% s vykalkulovanej sumy prenájmu s minimálnou sadzbou 400,-EUR za 1 hodinu.
K jazdám je zahrnuté zapožičanie ochranných integrálnych prilieb hlavy, predpisovej ochrany krku-"podkovička" a ochrany rebier-"vesta".
Pri použití našich prilieb je povinná hygienická kukla, za cenu 2,-EUR, ktorá je po zakúpení každého majetkom. Je možné používať vlastnú integrálnu prilbu. Pred Vašou prvou jazdou je povinné zaškolenie od nášho maršála.
Smozrejmosťou je aj možnosť využitia občerstvenia s nášho baru. Pri firemných teambildingoch ponúkame cateringové služby od nášho zmluvného partnera a jeho širokého ponukového sortimentu. 
Kapacita baru je cca 300, 100 miest na sedenie, kde máme špeciálne nasvietenie baru s rôznymi programovaťeľnými svetelnými efektami, máme inštalovanú perfektnú "disco" muziku aj s bezšnúrovým profi-mikrofónom pre manažéra firemnej akcie, s možnosťou disko zábavy.
Tak ako všade inde nie je dovolené si priniesť a konzumovať vlastné nápoje a jedlá.
Vyhradzujeme si právo posunu času rezervácie z technických a prevádzkových dôvodov.
Uvedené ceny sú s DPH.
PRAJEME PRÍJEMNÚ ZÁBAVU - MAX60