SKEN

phoneBratislava, Vajnorská 127/A phone+421 907 60 60 60

VÝHODY ELEKTRO MOTOKÁR

NULOVÉ EMISIE CO a CO2!!

Prevádzka s elektrokárami je absolútne čistá, bez zápachu, splodín a smogového prachu.

Z týchto dôvodov je možné realizovať bar a priestor pre návštevníkou v priamom kontakte s dráhou, umocňuje to zážitok  a pocit atmosféry zariadenia, čo je svetovým trendom.

PRE ZAMESTNANCOV  A NÁVŠTEVNÍKOV - ŽIADNE RIZIKO CHORÔB.

 Je potrebné poznamenať, že vnútro štátne právne predpisy na základe sledovaného odporučenia  EU, mieria k zákazu používania spaľovacích motorov v uzavretom prostredí (už v platnosti vo Švajčiarsku, Švédsku, niektoré regiony Talianska a Nemecka, Rakúska, Českej republiky atď ...). A tak všetky halové vnútorné okruhy musia byť v súlade s týmito predpismi. 

 

AKTÍVNA A PASÍVNA BEZPEČNOSŤ

Softvér a dialkový ovládač umožňuje zníženie rýchlosti pri nebezpečnej jazde, prípadne úplné zastavenie.

Patentovaný predný nárazník na pohcovanie nárazovej energie. Moderná kapotáž pokrýva všetky mechanické komponenty a zvyšuje bezpečnosť jazdca.

VOLANT, PEDÁLE, SEDADLO - nastaviteľné polohy.

Toto umožňuje úplne nastaviteľný optimálny posed jazdca a tak bezchybné jazdenie.

 SPIATOČKA / novinka - Zásadné pre zmenu do správneho smeru v prípade rotácie.

BRZDOVÉ SVETLO - Nový bezpečnostný prvok. Upozornenie, keď jazdec pred vami začne brzdiť. Bez tohoto mnohokrát prichádza k nárazom zo zadu. Pri cúvaní bliká zvýšenou intenzitou - informácia predchádzajúcim jazdcom.

CHLADENÝ DVOJITÝ BRZDOVÝ KOTÚČ - a brzdy so samoodvzdušňovacím,  samoregulačným PUMP-ovým systémom s brzdovou kvapalinou. Tento druh systému pomaly zlaďuje brzdový mechanizmus,  podľa toho, ako sú spotrebované brzdové doštičky. Pedál je vždy v pohotovostnom režime pre dokonalé brzdenie.

AUTOMATICKÉ VYPNTIE PLYNU - pridávať plyn je zakázané pri brzdení ako bezpečnostné opatrenia. Pri tomto systéme sa pri brzdení automaticky plyn vypína. Nedochádza k prehrievaniu a spaľovaniu bŕzd, rozlomeniu kotúča ani k prehrievaniu brzdovej kvapaliny a tým k znefunkčneniu bŕzd a prípadnej havárii.

TICHÉ - v mieste prenosového prevodu je ozubený gumový remeň, potom sa motokára a aj prevádzka stáva tichá.

OCHRANNÝ ODEV - nie je pre jazdca potrebný, elektrické motokáry sú úplne čisté a všetky mechanické prvky sú umiestnené pod kapotážou.

 

pre Vás - MAX60

 

Otváracie hodiny:

  • Pondelok-Štvrtok 11.00 - 23.00
  •                    Piatok 11.00 - 01.00
  •                   Sobota 11.00 - 01.00
  •                   Nedeľa 11.00 - 23.00
  •            ☎ - v prípade záujmu skupiny od 6 osôb je možné čas predĺžiť​

MAX 60 School

max60school


Viac informácii